O mně

Jmenuji se Jitka Nejedlá a jsem atestovaná fyzioterapeutka. Oboru se věnuji od roku 1994 a troufám si tvrdit, že mám bohaté zkušenosti s nejrůznějšími formami ošetření.

Pokud byste chtěli o mě vědět více, můžete si přečíst následující řádky.

Vystudovala jsem obor fyzioterapie na SZŠ Příbram. Po škole jsem nastoupila do Všeobecné Fakultní Nemocnice na Karlově náměstí, kde jsem pracovala na všech odděleních nemocnice.

Po roce jsem získala místo v Revmatologickém Ústavu, na lůžkovém, později i na ambulantním provozu. Od nástupu do zaměstnání jsem dálkově studovala na UK FTVS zaměření pedagogika učitelství a sociální péče, obor Tělesná a pracovní výchova zdravotně postižených.

V roce 2008 jsem se zúčastnila vůbec prvního kurzu McKenzie v České republice a začala se o tělo zajímat komplexněji. Průlom poznatků pro mě byl inovační kurz Metoda MFK v roce 2009, kterou využívám pro klienty doposud.

Tato metoda – MFK systém umožňuje mě i mým klientům vnímat své tělo, bezprostředně srozumitelně pro oba zapisovat zjištěné, pochopit, co budu ošetřovat. Následně si klient může ošetření připomenout prostřednictvím zobrazení na PC. V přístupu prostřednictvím MFK systému se stále vzdělávám, poslední kurz proběhl v roce 2020.

V roce 2010 jsem začala pracovat pro rehabilitační zařízení MONADA, které propojuje vnímání člověka jak západním, tak východním směrem. Zde jsem pracovala jako docházkový terapeut. Po 3 letech jsem nastoupila do společnosti Therap Tilia, která se zabývá rehabilitační a fyzioterapeutickou péčí.

V roce 2015 jsem složila atestační zkoušku v oboru fyzioterapie a dál se orientovala na korekci vadného těla a vystudovala techniky  vyšetření a ošetření dle metodiky Mojžíšové 2018, a podařilo se mi absolvovat kurz PNF 2020, v průběhu několika let studuji i léčbu a přístupy k ošetření prostřednictvím SuJok, tajpování a ošetření jizev.

Ve své praxi se chci zaměřit na ty, co na sobě chtějí pracovat, ty, co chtějí se cítit lépe, hýbat se lépe, a chtějí opět najít radost z pohybu.